Kansallissosialismin nousu pelottaa
Mihin lähtevät karkuun vammaiset, ulkomaalaiset, seksuaalisesti poikkeavat, ei-kristinuskoiset jne jne. 90 vuoden takaa tiedämme, että näille kaikille käy todella huonosti. Miettikää oikeasti hyvät ihmiset, ketä äänestätte, tämä on vakavampi paikka kuin mitä uskalletaan sanoa, varsinkn näiden "puhdistusten" osalta.
Kommentit (6)
Ohoh, vai tämmöisillä tökkäyksillä vastataan... No kuvastaa kyllä tasoa, mille pitäisi alentua, jos näiden ressukoiden kanssa aikoo riidellä. Eiköhän sivistys kuitenkin voita, ei kansa ole niin tyhmää että äänestää oikeistoa enää, niin paljon ovat rokottaneet nimenomaan omilta äänestäjiltään.
Me ny rysssä jo nukkumaan, niin selviät huomiseksi taas trollaamaan.
Mitä sinä niistä vähemmistöistä välität jos et kuulu niihin?
Vierailija kirjoitti:
Mulla on jo musta SS puku odottamassa eteisessä, kohta sen voi pukea päälle
Itse puolestaan odotan, että s-marketteihin (ja ryhmän nimeen) tulee se toinen puuttuva S-kirjain.
Nykymeno pelottaa eniten. Maa täytetään luku- ja kirjoitustaidottomista ihmisistä, joiden jälkeläisilläkään ei ole minkäänlaisia kykyjä selvitä Suomessa työelämään. Tämän lisäksi tulevat kulttuurista, joka on barbaarinen eikä tunnu sivistyvän missään päin länttä. Onnea vaan kaikille, jotka tätä rahoittavat.
Asiattomaksi ilmoitettu