Juha36 seksinovellit
Muistaako kukaan, millä websitella Juha36 aisankannattaja-seksinovellit julkaistiin? Olen yrittänyt etsiä niitä web archivesta.
Tai olisiko kellään noita Juha36-seksinovelleja tallessa?
Kommentit (13)
Aisurijutut on kuuminta hottia! Missä olis parhaat novellit tai vaikka blogit?
Niin on! Oletteko pariskunta vai mies vai nainen?
Pariskunta, vaimo on innokas ja minä yritän pysyä mukana. Tää pikkujouluaika tuo lisävipinää. Ei toki panohommia läheskään aina mutta kaikkea muuta kyllä. Kertoo kun tulee kotiin sitten kun tulee.
Itse Tampereelta ja mies. Olen ollut pariskunnan naisen siementäjä, on se huippua kun pariskunnan mies katsoo, kun vaimo vieressä pyytää mun spermaa sisään.
Joo varmasti tekee gutaa. Meillä rouva vaatii aika pitkän lämmittelyn mutta saattaa olla että pukillekin pääsee jos saa yöksi houkuteltua. Suurin osa kokemuksista on ollut baarissa ja jatkoilla tapahtuneita pikkutuhmia juttuja. Kiihottavaa kuunnella mitä kaikkea ovat touhunneet. Vaimo on todella kuumana aina pari kolmekin päivää reissujensa jälkeen, ja aika urakka hoitaa kunnialla oma osuus.
Pyh. Kaksi miestä taas tositoimissa olisi ihan parasta.
Vierailija kirjoitti:
Minkä nimisiä novellit olivat?
Mulla on useampi sata novellia tallessa kun vain tietäisi mitä etsiä.
On kyllä sääli että netistä löytyvien seksinovellien määrä vähenee jatkuvasti kun sivut lakkaavat toimimasta. Monta hyvää hävisi bittiavaruuteen ja tuskin koskaan palaa lukijoiden iloksi
Kannattaisiko hankkia elämä?