Miten psyk puolen lääkäri voi tehdä näin ?!!!!
200 mg ketipinoja opamox 30 mg nämä otan ja sen jälkeen 2 tuntia kirjan lukemista ja yritystä nukkua.
Nukun vaikka väkisin vaikka heräilen niin tsemppaan ,että uudestaan nukahdan.Näen kauheita painajaisia kyllä. Kokeilin syödä lääkärin määrämät lisä ketipinor 200 mg depotiti ,mutta silloin meni se ksuaalinen halukkuus ja orga smit.Kysyin mieheltäni haittaako,kun en saa orga smeja niin vastasi,että ei haittaa,mutta kun lopetin tuon ketipinor depotin niin oli miehellä aika onnellinen ilme ,kun sain yhdynnässä orgasmin:) Että ei haittaa;) taisi haitata;)
Joo,niin tosiaan kyllä itsekin tykkään kun nautin seksistä mieheni kanssa,että miksi söisin liikaa lääkettä,kun psykiatri herra niin haluaa.Kyllä se herra psykiatri halusi mulle määrätä ainakin 600 mg ketipinoria,että aika hävytön p a sk a.Minulla siis riittää 200 mg ja se kun sanon riittää tarkoittaa juurikin sitä,että RIITTÄÄ. S e ei ole läppä,että hah hah rittää vaan se on totuus ETTÄ SE RIITTÄÄ .On hyvä. Riittäminen ei ole mikään vaiva,että voi pientä,riittikö se ,enemmän pitäis olla.
Kommentit (6)
No huomaa että psykoosilääkkeet ovat jo tuhonnut aivosi osittain. Kannattaisiko lopettaa ennenkuin olet apinan tasolla.
Mulla ketipinor 25 mg X2 päivässä. 600 tuntuu hullulta. Mutta kirjoituksen perusteella hullu kyllä oletkin, et ollut ennen mutta se lääkäri teki susta sellaisen.
Ei todellakaan kannata! Ja se väsyttävä vaikutus tulee PIENILLÄ annoksilla. Sinulla määrätty selkeästi mielenterveyteen.
Syöt sen mikä riittää. Ei kannata kuunnella aina lääkäreitä jos psykoosilääkkeet kyseessä. Söin "varmuuden vuoksi" lääkärin määräämänä 4 mg risperidonia mikä maksimi annos tuota lääkettä saa määrätä , söin 3 vuotta mikä aiheuttaa aivovauriota päin vuoden käytöllä ja muita ongelmia, ihan faktaa löytyy netistä ja tutkimukset. Lopetin lääkärin käskystä huolimatta ja olen pärjännyt 9 vuotta ilman mitään oireita. Olisi varmaan loppuelämän tuota mulle syöttänyt. Persoonani muuttui täysin ekstrovertistä eristäytyneeksi ja pelkääväksi tuon lääkkeen takia enkä vieläkään ole oma itseni mitä olin ennen. Älkää syökö jos ei ihan pakko!!
Mulla on opamox 30 ja ketipinor 25. Saan ottaa myös 2 kpl 25 milligrammaisia.
Otat liian suurta annosta. Pienet annokset qutta aparemmin.