Tinder on masentava paikka
Monta kuvaa ja hyvin otettuja, profiiliteksti jossa kerron itsestäni, muut kohdat täytetty tiedoilla paitsi instagramn ja spotify joita ei ole. Ensimmäisellä viikolla tuli 9 tykkäystä mutta pysähtyivät siihen ja nyt ei ole vähään aikaan tullut yhtään tykkäystä. Matchejä ei ole ensimmäistäkään et ihmettelen keneltä nämä tykkäykset oikein on? Rima on mielestäni oikealla tasolla mutta tuntuu että samankaltaisia naisia tinderissä hyvin vähän ja ne harvat ketkä tulleet vastaan olen laittanut tykkäystä enkä edes yritä tykätä naisia joiden kanssa ei mitään yhteistä.
Mitä tässä oikein voi tehdä muuta kuin odottaa että joku tykkää takaisin tai satun törmäämään johonkuhun joka tykkäsi. Tosin ainakin 2 näistä tykkääjistä oli jostain Thaimaasta jostain syystä et onko muutkaan Suomesta mutta miksi minulle näkyy jotain thaimaalaisia toiselta puolelta palloa ja toisinpäin miksi minä näyn heille??
Surkea sovellus mutta tuntuu että kaikki on siellä eikä muissa sovelluksissa joten täytynee olla siellä ja livenä ei näe ketään.
Poistu sieltä ihmisten ilmoille koska siellä ei ihmiset hae muuta kuin seksiseuraa tai buustausta itsetunnolleen. Masennut vaan enemmän jos jäät sinne.