Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

mitäs tekisitte

Vierailija
14.04.2011 |

Ollaan oltu yhes yli 10v, pienet lapset ja yhteinen laina. Nyt viime aikoina tunteet kuollu totaalisesti ainakin minun puoleltani. Seksiä max.5 kertaa vuodessa ikäänkuin pakonsanelemana, muuta läheisyyttä ei juurikaan ole. Mua ällöttää kosketusyrityksetkin..

Mä olen kuin kotiorja, joka tekee kaikki kotityöt ja hoitaa lapset ja käyn viel töissäkin. Mies makaa sohval ja kattoo telkkaa jne. Lisäksi miehel jonkinlainen alko-ongelma. Juo päivittäin ainakin vähän(harvoin kunnolla kännissä). Olen hänelle asiasta avautunut ja nyt salailee, piilottelee ja valehtelee juomisistaan, joka loukkaa mua ihan hirveästi.

Haaveilen erosta ja uudesta elämästä, jossa mullakin olis jonkinlaista ihmisarvoa, mutta uskallusta puuttuu. Mies ainakin täl hetkel ulkoisesti tyytyväiseltä elämäänsä vaikuttaa, ajatuksista en tiiä. Onko ketään jol olis kokemusta tän tyyppisestä??

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kolme yhdeksän