Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Elisan etuohjelma

Vierailija
26.09.2024 |

Minusta nuo "edut" on aika mitäänsanomattomia. En katsele usein elokuvia tai ostele uusia puhelimia niin tuommoinen on aika turha.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.02.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvä että pitkäaikaisia asiakkaita halutaan muistaa edes jollakin tavalla. Edut eivät ole useinkaan kovin hyödyllisiä mutta ehkä joskus sieltä löytyy jotain hyvää.

Vierailija
2/3 |
06.02.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

No ei niistä mitään iloa ollut. Olisi joskus edes saanut alennusta liittymän hinnasta eikä ylimääräistä moskaa ostaa halvemmalla... Pöh. Elisa nostaa vanhojen asiakkaitten hintoja ja uusille tarjoaa halvemmalla. Kun vaihdoin 5 liittymää kilpailijalle niin alkoi löytyä neljänkympin liittymälle tarjousta 11e/kk. Ei kiitos. Jatkuvasti tarjouksena tarjottiin liittymätyyppiä vanhaa liittymää kalliimmalla hinnalla. Aika huono tarjous?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
07.02.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä hylkäsin Elisan, vain osakkeet vielä salkussa.  Katson vielä, kannattaisiko myydä nekin pois.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yhdeksän yksi