Mitä miehet oikeasti tekevät naisen klitorikselle, ja kuinka sitä arvostavat...
Onko se miehelle tärkeä vai tyhjänpäiväinen asia.
Kommentit (13)
Aamupuuron keitän aina jos klitoris niin tahtoo. Samalla se tulee itsellekin.
Pelkän klitoriksen hyväily olisi vähän sama kuin pelkän terskan hyväily. Yhtä tyhjän kanssa. Koko paketti hyväilyyn tai ei ollenkaan.
Tottakai me pidetään sitä oikein hyvänä..koska nainen saa sen kautta niin suuren nautinnon..ja osa saa vielä täydellisemmän siitä kun saa patukkaa pilluun..
Vierailija kirjoitti:
Ei mitään
No eipä yllätä. Luomakunnan !kruunu"....
Teen sille just kuten vaimo haluaa, miksi sun tarvii siitä tietää mitään?
No sellaisen niinkuin laakerin voitelunippa se on. Sitä kautta saa voitelua lisättyä.
Hetken ajan teen sille vaikka mitä. Jos se ei saa aikaiseksi mitään näkyvää lopetan homman täysin turhana.
Sen lisäksi, että nainen tykkää, kun sitä sormettaa, se on myös kaunis katsella.
Klitorista pitää nuolla ja imeä,että vagina kostuu,ja sit voi työntää kieltä vaginaan,ja kyllä siitä kiihottuu itekin,ja sitten alkaa panemaan,niin kauan kun kestää,ja välillä pitää taukoa,ja syödä ja ahmia pillua,niin mikä sen parempaa.Kyllä Alko panettaa tätä kirjoittaessa..60v m
Oman kokemukseni mukaan noin puolet naisista laukeaa klitorista stimuloimalla ja noin puolet penetraation aikana. Joka tapauksessa pyrin aina huolehtimaan, että nainen, olipa sitten vakituinen tai satunnainen kumppani, laukeaa ensin, koska vasts sitten kun nainen laukeaa, niin seksi saa aivan uusia ulottuvuuksia myös oman nautintoni kannalta.
Vierailija kirjoitti:
Teen sille just kuten vaimo haluaa, miksi sun tarvii siitä tietää mitään?
No tämähän on seksipalsta, vai pitääkö täällä puhua vain sen kullin mitoista..
Eihån se muuten miehelle tärkeä ole, mutta kun tiedämme naisten nauttivan sen hyvänäpidosta, toki mielellään sitä sitten yritämme pitää hyvänä.