Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Poikaystävä ei anna runkata

Vierailija
11.08.2024 |

En saa runkata, poikaystävä ei halua panna. Hän on masentunut joten sen ymmärrän että ollaan kuukausia ilman seksiä mutta se pännii että en saa runkata. Puhuin jo tästä aiheesta ja kerroin miltä minusta tuntuu kun oma poikaystäväni ei halua minua. Hän sanoi ymmärtävänsä ja sovittiin että itse tyydytän itseni. Miksi hän sitten suuttuu niin kovasti jos tyydytän itseäni. Jos edes koitan niin jälkeenpäin jää vaan tyhjä ja yksinäinen olo. Koska tottakai siitä tulee riita. Olen 20 vuotias, käyn salilla ja hyvännäköinen. Onko vertaistukea? Neuvoja? Olen miettinyt eroa vakavasti mutta ollaan oltu jo pitkään yhdessä, ajatus tuntuu todella vaikealta. Rakastan häntä niin kovasti ja haluaisin vain ymmärtää mistä tämä johtuu.

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
11.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ketään ei saa kontrolloida tuolla tavalla. Se on väkivaltaa. 

Vierailija
2/7 |
11.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Runkkaamisesi muistuttaa häntä omasta tilanteesta ja riittämättömyydestä, ja se purkautuu kiukutteluna. Hänen kuuluisi hoitaa masennusta eikä yrittää vetää sinua mukanaan samaan kaivoon. Se on jo melkeinpä poikkeuksellista että ymmärrät häntä noin hyvin, mutta mitään sanaa hänellä ei ole runkkaamisesi suhteen. Ei, vaikka olisi tervekin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
11.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älä kysele lupia äläkä raportoi tekemisistäsi. Ei hänen tarvitse tietää masentuneena eikä ilman masennusta.

Vierailija
4/7 |
11.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sido se nyhverö sänkyyn ja mene hajareisin runkkaamaan hänen naaman päälle, mielummin useamman kerran.

Ja jos pili käy seisomaan, ratsasta istellesi vielä yksi nautinnollinen orgasmi, kuitenkin niin ettei hän saa.

Muista lopuksi kiittää ja päästä irti siteteistä.

Jos tämän jälkeen hän ottaa sinut, suhteellasi on tulevaisuutta.

Joudut ehkä toistamaan harjoituksen muutamaan kertaan.

Jos nyhverön halut ei herää, jätä se sika.

Vierailija
5/7 |
12.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuon asian ymmärrän mutta meillä niin, että muija runkkaa mutta ei anna pillua vaikka haluisin. Siitä olen masentunut. Ajatukset koko ajan seksissä ja mitä vikaa minussa on. Ei tietenkään tyydytä itseään minun aikana mutta kun ei asuta yhdessä niin paljon iltoja ettei olla yhdessä. Pystyisin mennä vaikka jos ilta tyydyttämään jos kertoisi että haluaa mutta aina sanoo ettei halua eikä tule seksi mieleen. Kyllä mies masentuu tällaisesta ja asiasta olen puhunut mutta kieltää kaiken ja sanoo että ei ole hänen tehtävä saada oloani tuntemaan haluttavaksi. 

Vieraissa alan käydä kun viehättävä daami kohdalle osuu. Sitä varmasti tarkoittaa että muiden naisten tehtävä 

Vierailija
6/7 |
12.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olisiko se käynyt pettämässä ja nyt sillä on pelko että tauti munassa. ei halua sinulle sitä tartuttaa...

TAi...käynyt pettämässä ja nyt huono omatunto.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
12.08.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

On ihme mies. Itse ostelen vaimolle dildoja ja muita leluja ja kannustan runkkaamaan. Se on win-win tilanne ;)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kahdeksan kahdeksan