Laihdutin viime vuonna ylipainon pois ja haluni nousivat potenssiin sata. đ Melkein hĂ€vettÀÀ kertoa... Onko normaalia tĂ€llaiset halut?
Joskus öisinkin herÀÀn siihen (ehkÀ tietynlaisen unen takia) ettÀ mieleni tekee kÀrsimÀttömÀn paljon "sitÀ" ja sitten kiipeÀn mieheni kimppuun heti valmiina. MieheltÀ tietysti menee hetki herÀtÀ ja pÀÀstÀ tunnelmaan. Siis yritÀn tunkea hÀntÀ sisÀlleni vaikka on vielÀ puolitangossa ja nostan hÀnet kÀtensÀ rintojani puristelemaan.
Voiko painonpudotus parantaa hormonitoimintaa nÀin paljon? Se on sanottava, ettÀ itsetuntoni nousi tÀysin uudelle tasolle, kun sain ylipainon pois.
Toki kaiken maailman vaivat kivuista, vÀsymyksestÀ ja uniapneasta johtuen ovat pois minkÀ takia nÀen paljon enemmÀn unia.
Kommentit (2)
Ei kukaan halua lÀskiÀ panna joten ei halujakaan ole.
Varmaan