Mielipide kun naiset pitää trikoo housuja?
Kommentit (12)
Minulle on AIVAN SAMA kunhan on housut eikä ilkialasti kulje, varsinkaan näillä keleillä.
Yök. Sirosäärisellä hyvät muilla ei. Muualla kun kotona ei hyvät kellään. Kauheinta on kun treenatut ns kk (kimkardashian) persaukset hyllyy.. Hyi hitto. Timmi ja pieni on nätti. Älkää pliis ylitreenatko, se ei tee yhtään nätimmksi.
Nykyään jopa tympeetä katsottavaaa kun naiset eivät jalkaansa enää muuta laitakaan ku leggingssejä.
Aurinko kun paistaa kesällä, näkyy mummomallin alushousut ylipainoisella mammalla läpi trikoista.
Heh heh.
T. Mies 42
Mieli pide miksi aa pee ei ole ollu äidin kielen tunnilla?
Tasa-arvon nimissä keski-ikäisten ylipainoisten pitää myös saada vetää legginssit päälle. Jos se kerran on "muotia" tai rentouttaa vartaloa.
Kuten aiemmassa ketjussa todettiin, naiset eivät nykyisellään itse osaa enään edes pukeutua.
Miehen tehtävänä on opettaa nykynaisille oikea tyylikäs pukeutuminen, sekä terveellisen ja ravitsevan ruoanvalmistuksen taito.
V*tuako se minulle, ap:lle tai kenelle muullekaan kuuluu, jos joku random nainen käyttää trikoita. Siinähän käyttää.
Pitäisköhän munkin alkaa anonyymisti itkemään päivittäin, kuinka ihmiset kehtaa käyttää niitä juuttaan rumia trenssitakkeja.
Ja ei, en käytä trikoita muuten kun juoksutreeneissä ja hiihtäessä.
Pitää olla hyvin muodostunut takapuoli. Lyhyet paksut jalat ja mitätön sellulyttyperä ei kyllä katseita kestä.