Näin naapurin äsken ruoka sotkut kasvoilla kaupassa ja ruokaa oli myös rinnuksilla. Onkohan jotenkin heikkolahjainen?
Oli ostoksilla ihan tavallisesti, mutta hän oli sotkenut suun ympäryksenä johonkin oranssiin, näytti vähän joltain tomaatti sotkulta, sitä oli myös hänen rinnuksillaan sekä sormet näyttivät myös likaisilta, kun maksoi.
Kommentit (5)
Onneks ei sentää ruskeeta ollu naamassa tai käsissä.
Tehnyt ja syönyt mitä herkullisinta tomaattikeittoa ja oli todennäköisesti hakemassa lisäerää varten aineksia. Ei taida kiinnostaa muiden mielipiteet paljoa jos on lahjoja tehdä jumalattoman hyvää tomaattikeittoa.
Söin bolognese kastiketta ennen lähtöä. Unohtui tarkistaa naama. Vaatteiden likaisuuden tiesinkin jo. Lähdin saunaan kauppareissun jälkeen niin ei kiinnostanut vaihtaa puhtaita lähikaupan kassan ja mahdollisen kyttääjänaapurin takia.
😂