Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Se on siinä, puolen miljardin aseostot Israelista, sopimus allekirjoitettiin tänään (nyt myös nähty että aseet TOIMIVAT!)

Vierailija
12.11.2023 |

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/64fa8152-8068-43f7-836d-b42866c17723

 

Daavidin linko ja muuta ostettu, ensiluokkaisia aseita joita ei tarvitse erikseen mainostaa, teho nähdään tositoimissa joka päivä!

Suomellakin rajan takana omat ihmis.eläimensä ja vaikka vasemmisto kuinka mölisee Venäjän propagandaa niin canceloimalla heidät on saatu nyt hienoja ja tehokkaita aseita ihmis.eläin jahtiin!

Sellaista mölinää vasemmisto viime aikoina kouristellessaan pitänyt että kovasti tulevat tarpeeseen aseet jo ihan täällä kotimaassakin etteivät vasemmistolaiset ihan lähde laukalle!

Mielellään veroja näihin ostoksiiin maksellaan, hyvä Suomi, hyvä Israel!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
12.11.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hienoa! Kumpikin osapuoli hyötyy, Suomi saa turvaa ja Israel lisää varoja taisteluunsa!

Vierailija
2/4 |
12.11.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Me tulemme tarvitsemaan hyviä lentotorjuntaohjuksia naapurimme takia. Israel tekee maailman parhaimmat.

Toimitus olisi joskus 5 vuoden päästä. Israel ja palestiina ehtivät käydä vielä monta sotaa ennen sitä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
12.11.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

hyvä, on aika satsata laadukkaaseen ja luotettavaan puolustukseen.

4/4 |
12.11.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvä. Daavidin linko on ilmatorjuntajärjestelmä eli sen tarkoitus on suojella elämää, ei tuhota sitä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kuusi