Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Seksipöpöt

Innostunut, kiimanen mut paniikissa
04.08.2023 |

Kysyin äsken mutta lensi jonnekin bittiavaruuteen. Olen parikymppinen jannu ja tähän asti ollu muijien kaa. Nyt vkl yhen tutun jannun luo ja tarkoitus kokeilla vähän poikien kesken kivaa. Ku terveystiedon tunnit meni vähä ohi, ni pitää kysyy: pannessa käytän kumia ettei pöpöt tartu, mut voiko ne tarttuu muuten ? Esim jos nuolee pepaa, suukottelee kalun vartta, suukottelee kasseja. Mitäs jos tulee touhutippaa ja rassaa sit munaa ja laittaa kumin päälle, niin onko käsissä ja kumissa pöpöjä.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
04.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tietenkin!

Vierailija
2/6 |
05.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nuole pilluja vaan!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
05.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ollaan jäbän kanssa juteltu siitä pitkään mutta ei olla uskallettu aiemmin, nii siks ny päätettii että mennään kerralla päätyyn ni sit ei tarvi spekuloida. Ni voiks joku yst vastata mun kysymyksiin yllä. Kun vähän jänskättää et mitä uskaltaa tehdä. Se toinen on vähän kokeneempi ni sil voi joku olla vaik se ei tiedä tai sano.

Vierailija
4/6 |
05.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

0/5.

Käsi pois housuista, Keijo.

Vierailija
5/6 |
05.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sukupuolitaudit voi tarttua käsien kautta, jos ensin räplätään toisen sukupuolielimiä ja sen jälkeen omia limakalvoja. Sukupuolitauti voi tarttua myös suuseksissä. Joten jos jannu on yhtään epäilyttävä terveytensä suhteen, niin pitäisin kordarin kohdillaan koko ajan, enkä ilman suuseksisuojaa pyllyreikää nuolisi. Better safe than sorry.

Vierailija
6/6 |
05.08.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitti, eka asiallinen vastaus. Ilman keijotteluja. Oon ihan tosissain täs

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme neljä