Lue keskustelun säännöt.
"Ai niin joo, muistinko eilen sanoa et meidän Matilla on täitä.."
12.10.2010 |
Tämmöiset sanat sanoi äiti joka haki poikansa meiltä yökylästä.
Kiva kiitos joo, mutta et muistanut sanoa.
Arvaatkaapa olisiko se Matti tullut meille yöksi ja nukkunut meidän Mikon kanssa samassa vuodesohvassa kylkikyljessä..voi prkl!!! Ei kai tässä muuta kuin kampaa kaapista esiin ja tukkaa tutkimaan :/
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
niin kaipa niitä nyt oli jo lähdettykin eli käytetty täishampoota. Halusi varmaan vaan sanoa, että joskus niitä ilmaantuu uudelleen ja sen vuoksi teidänkin kannattaa ehkä jonkin aikaa olla valppaina.
Älä siis panikoi nyt. Peset vaan normaaliin tapaan petivaateet ja katsot parisen viikkoa, päivittäin, näkyykö niskavilloissa munia tai liikettä.
Huonostihan se mamma toimi, mutta jos ovat jo tosiaan - kuten tietysti kaikki tekee heti, kun tartunnan näkevät - hoitaneet poikansa tukkaa, siellä ei pitäisi enää mitään olla.