Lue keskustelun säännöt.
anaalin hieronta
03.07.2023 |
naiset hierotteko sormin miestä peräaukon kautta vai tarvitsetteko siihen hanskoja
Kommentit (3)
Meillä yleensä pohjalla on hyvä hygienia. Sitten itse hommassa hyvä voitelu on kaiken a ja o. Ensin yksi sormi ja siitä sitten lisäillään sormi kerrallaan, kunnes on kaikki sisällä. Ja koko matkan ajan mukaan kuuluu intensiivinen kalun imeskely. Miehen nautinnon jälkeen on yleensä minun vuoro nauttia. Sen hoitaa joko mieheni tai alfa-rakastajani.
Terttu
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ei mun vaimo ainakaan mitään hanskoja käytä. Reippaasti liukkaria ja sisään, riittävästi sormia ja sitten tappia. Lopuksi sitten lykkii sträppärillä niin että itse tarvitsen ne hanskat sotkun siivoamiseen.
Yleensä pelkkä vaseliini, harvoin kumihanska kestää koko leikkiä. Varsinkin jos koko käden laitan. Suosittelen kuitenkin aloittamaan varovasti ja ajan kanssa. Onnea teille uudella saralla!
N67