Lue keskustelun säännöt.
Miehet, suostuisitteko auttamaan jos 19-v. nainen pyytaisi apua neitsyyden poistossa turvalliselta ja kokeneemmalta miehelta?
Kommentit (4)
Luultavasti se ei olisi kummankaan kannalta nautintoa, itse pelkäisin satuttavani ja toinen pelkäisi koko tilannetta. Eiköhän olis parempi, että hommais jonkun seurustelukaverin, ehkä ikäisensä ja homma hoituis sitä kautta. m25
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Eihän neitsyydestä erityisesti kannata päästä eroon, mutta jos seksi kiinnostaa niin hauskaahan meillä olisi. Ensin kyllä suosittelin odottamaan seurustelukumppanin löytymistä. Mutta myönnän, että olen niitä miehiä, joille naisen neitsyys on tärkeä juttu.
auttaisin.. pitäähän herrasmiehen auttaa neitoa pulassa. Tietenkin pitäisi olla pantavan näköinen pakkaus..
-herrasmies:)
1. Jos seurustelisin VAKAVASTI -> En suostuisi, mutta antaisin homman jollekin kaverille :)
2. Jos olisin sinkku tai vain TAPAILISIN jotain -> Kyllähän herrasmies auttaa naista ongelmissa!