Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Parhaat kommellukset seksissä

Vierailija
07.06.2023 |

Onko sattunut joitain hauskoja tilanteita, joita kehtaat anonyymisti kertoa?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
07.06.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

3 tapausta tulee mieleen pikana. Kaikkiin liittyy kuningas alkoholi vahvasti..

1. Baari löydön kanssa kotia, paljon liukkaria ja raivokas takaapäin.. Niin raivokas et reikä vaihtui lennosta ja daami ei oikein tykännyt.

2. Olin asunut jo vuosikausia poissa lapsuudenkodistani. Hirveässä jurrissa raahasin baarilöydön taksiin ja en tiedä vieläkään miksi raahasin hänet vanhempieni luokse.. Asuntoon jossa seinät ovat paperia.. Kiva oli aamulla tajuta et ei oo todellista nukun lapsuudenkodissani jonku randomin kanssa. Harrastettiin kuulemma seksiäkin.

3. Ehkä pahin.. olin aika ihastunut yhteen naiseen.. no oltiin samoissa kotibileissä. Ja taas aivan naamat.. Ilta ja alkuyö meni tosi lupaavasti ja nainenkin kiinnostui musta.. Päästiin jo siihen pisteeseen et hän meni sänkyyn mä jäin juomaan juoman loppuun.. Tervetuloa viereen toivotusten kera..

No mähän vedin vikan teguilan ja vodkakolan naamaan. Hammaspesulle ja ettii muikkelia..

Siinähän se makasi perse pystyssä.. Suoraan kiinni pakaroista ja mammahan oli heti mukana.. takaapäin nuoren miehen innolla ja nukkumaan tytyn viereen onnellisena miehenä..

Kommellus oli se että pimeessä 3 promillen jurrissa Panin ihan eri naista.

Vierailija
2/2 |
07.06.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lisätään ylläolevaan et tää mun ihastus oli vähän suuttunut yöllä ja meille ei tullut sit juttua.

Hän ei uskonut et sori sori vahinko.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän yhdeksän