Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Nyt menee käämi!

Vierailija
22.09.2010 |

Mä en ymmärrä mistä ihmeestä tää naaman kukkiminen voi johtua, mutta ottaa pattiin ihan aikuisten oikeesti! Aikuinen, 37-vuotias nainen ja mulla ei oo edes murkkuiässä ollu tälläsiä ja näin paljon isoja finneja pärstässä. Mistä ihmeestä tää voi johtua?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
22.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oletko käynyt lääkärissä? Saatat tarvita lääkekuurin. Jos et halua lääkkeitä, koekile ainakin reseptillä saatavaa Epiduo-voidetta. Melko kallista, mutta itse sain siitä avun.

Vierailija
2/6 |
22.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Täytyy varmaan kävästä lekurin puheilla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
22.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

En susoittelisi odottamaan kovin kauaa, nyt kun olet huomannut, ettei akne itsestään rauhoitu. Myös kosmetologilla kannattaa ehkä käydä, saat ainakin rentoutua. Sekin tuli mieleen, että onko ihosi kovin pintakuiva? Itse käytin yhdessä vaiheessa liian kuivattavaa puhdistusainetta ja iho räjähti täysin käsiin. Akneiho kaipaa kosteutta, vaan ei rasvaa.



Toivon todella, että saat apua, aikuisiän akne on pienten arkiharmien luokassa sitä kyseenalaista aatelia. (lukekaa rivien välistä, täällä ei just nyt kaivata onsullakinpienetmurheet-tyyppisiä vastauksia...)



T. 2

Vierailija
4/6 |
22.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mutta olen käyttänyt samaa Nivean puhdistusainentta jo kohta purkin (pari kuukautta), joten en usko, että se johtuu siitä. Mutta siis lääkärille mars! :)

Vierailija
5/6 |
22.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse luulin alussa, että en tarviste kuin puhdistustuotteen. enpä olisi voinut olla pahemmin väärässä.



2

Vierailija
6/6 |
22.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aina oon tarvinu naamarasvaa, muuten kiristää ihoa ja kovasti.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi yhdeksän