Kiihottavinta pornossa?
Mikä on kiihottavinta pornossa?
Minua kiihottaa eniten söpöt MILFit masturboimassa orgasmiin asti.
Kommentit (19)
Joskus harvoin näkee videoita jotka melkoisella varmuudella ovat tosivideoita ja joissa nainen on totaalisesti panoviettinsä vallassa. Sellaisen katselu on kutkuttavaa. Näytelty porno on tylsää..
Kun näkee, että nainen nauttii ja saa orgasmin. Näitä pätkiä löytyy kyllä harvakseltaan.
Tällä hetkellä pariskuntien threesomet realdollin tms. kanssa.
Jostain syystä pirun kiihottavaa, kun nainenkin leikkii mukana nukella.
Naisella ei ole päänsärkyä, eikä hän vänise eikä pihtaa.
Huumori ja hauskuus, se kun näkee, että on kivaa ja kemiat toimivat. Se on parasta. Eli jonkinlainen hassu tarina, josta kehittyy jotain ihan ihme ilveellä. Mietin, onko noita parhaita tarinankehittelyjä pystytty laittamaan yhdellä otoksella. Esim. Bridgette B:n ja James Deenin Psyko-parodia.
Amatöörimateriaalit ehdottomasti. Hyvännäköisten miesten sooloseksi äänillä (käsin tai leluin), kimppa jossa MMF. Pienehkö femdom meno mutta sensuaalisella twistillä mieluiten.
(Nämä on siis naisen vastauksia ettei ala mikään homottelu heti...)
Porno on ällöttävää. Varsinkin kun jotain alastonta miestä näytetään tai kalua. Hyi.
Siis onko tässä ketjussa kyse pirnon katsomisesta vai sen toteuttamisesta? Jos toteuttamisesta, niin kiihottavinta on nähdä kun tyttöystävä, käsistä ja jaloista sänkyyn kiinnitettynä yrittää estää orgasmeja tulemasta, kun vibraattori on kiinnitettynä haaroväliin ja hänelle on ilmoitettu että 30min olisi kestettävä.
Joka rööri käytössä ilman sen kummempia lämmittelyjä.
Pieruseksi. Varsinkin molemminpuolinen on kiihottavaa.
Naisen orgasmi, siis ihan oikea sellainen. Missä näkyy kun pimppi tosissaan kastuu ja turpoaa.. Joko yhdynnässä tai soolona. Ei siis mitään kirkuitkupotkunäyttelemistä.
N43
Komppaan ed.kirjoittajaa mutta kyllä! Aivot on tärkein sukupuolielin, kyllä? Mutta. Kyllä ja kun pillupeniskin reagoi ihan omatoimisesti monellakin hyvästä kuvasta tai videosta..kyllä? Kyllä, kiihottumisen tunne muodostuu aivoissa, vaikka sen vaikutus tuntuu kehossa reaktioina. Kiihottumisen tunne voi tulla esimerkiksi ajatusten ja mielikuvien seurauksena. Se voi herätä ihmisestä, asiasta, puheesta, kuvasta, tekstistä, kosketuksesta tai..? Tai ihan vaikka tuoksusta. ;) - Totta totta: ' Mikä sen nyt aikaan saakin.. aikaiseksi? Kyllä vain. Mikä sulla on se VAIKUTTAVINkiihoittava ..asia? Eniten ;) ehkä, itel. Silmät, Hymy ja.. niipoispäi. Nautin kun sormethieroo,uppoo pilluu ja rinnat heiluu oih! Äänet kiihottaa mua, kun orgasmi näkyy ja tuntuu ja kuuluu toisessa.. Nautin se niin on kiihottaavaa, kyllä? Samoin jos puhutaan kun ihminen miesnainenkin runkkaa ja voihkii, laukeaa. Se tunne ihan kun kouristaa pillusta ja vielä livenä kun huomaa toisen kiihottumisen, ääntelyn, voihkeen..Kyllä? Kyllä se nyt jokainen tietää ..
Ahegao.
Mikään ei ole niin kiihottavaa, kuin kunnon ahegao.
Miku on paras: https://nhentai.to/g/284257/24
Vierailija kirjoitti:
Porno on ällöttävää. Varsinkin kun jotain alastonta miestä näytetään tai kalua. Hyi.
Miehen karvainen persereikä ja roikkuvat munat vievät kaikki halut ja oksettavat.
Oikeat naisen orgasmit jota ei pysty näyttelemään . Näitä löytyy eniten Japanilaisista klipeistä . Esim . useat nuoret naiset hyväilevät toisiaan rannalla käsin ja leluilla kunnes yksi saa järisyttävän ja roiskuvan orgasmin . Sitten löytyy myös ilman squirttia mutta kehoa rytmisesti kouristelevia laukeamisia .
Pääsääntönä näyttää olevan että mitä amerikkalaisempi ja silikonipumpatummat näyttelijät ja mitä enemmän oumaikaad niin sitä enemmän teeskentelyä jota ei enää viitsi katsoa.
Naisporno, siis porno, jonka naiset on tehneet naisille kiihottaakseen miehiä.
Mikään pornossa ei ole lähellekään yhtä kiihottavaa kuin fantasioiminen siitä ihmisestä jota haluan.