Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Koska 10-herkkyyden raskaustesti näyttää raskauden?

Vierailija
06.07.2010 |

Ohjeessa lukee, että antaa luotettavan tuloksen jo 2 päivää ennen kuukautisten oletettua alkamista. Mutta onko tämä siis sama kuin 12 päivää ovulaation/hedelmöittymisen jälkeen?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.07.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

antaa jo 6pv hedelmöittymisestä,riippuu tesistä,ihmisestä,raskaudesta.kukaan ei varmaksi tiedä miten missäkin raskaudessa ne hormonit reagoi,kannattaa odotella se 10 pv ainaki oviksesta,2 pv ennen menkkojen oletettua alkua näkyy jopa noilla 25 testeillä-jos hormonitaso on noussut "kirjoen mukaan"



peukutan että plussaar

Vierailija
2/3 |
06.07.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toivo testaamisesta nousee jo :)



Testit vaan on vielä postissa jumissa :(. Tilasin juhannuksena ja eivät koskaan tulleet perille. Maaanantaina nyt asiakaspalvelusta lupasivat laittaa samana päivänä uudet tulemaan. Toivottavasti nyt jo huomenna, keskiviikkona tulisivat :)



Tää olis nyt tällanen one of a kind -tilaisuus tulla raskaaks, niin en millään malttais odottaa tulosta :)



ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
07.07.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

kuinka paljon sitä elimistössä on. Itse olen testannut ihan tavis testeillä ja viikkoa ennen menkkoja (7päivää) on näyttänyt vahvan plussan. Siis niin tumman kuin vaan voi olla. Mutta mulla nouseekin hormonit taivaisiin samantien. Olis varmaan näyttäny jo paljon aiemminkin plussaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yhdeksän yksi