Miten on
Meinaako palstan naiset harrastaa tänä iltana seksileikkejä? Pikaset ja pitemmän kaavan mukaan?
Kommentit (7)
Itse joutu itsensä hoitelemaan, kun ei miestä ole. Noh kivaa oli sekin tuossa hetki sitten, ihan rauhassa sormettelin ja runkkailin, mikäs kiire tässä tänään nyt olis.
Vierailija kirjoitti:
Olen viimeiset 11 vuotta tehnyt niin, että seksi alkaa kuluvan vuoden aikana ja päättyy uuden vuoden aikana. Eli vastaus on kyllä ja pidemmän kaavan kautta.
Täähä on mukava juttu
Saitko helposti vai kestikö kauvan?
Tänään jo muutaman kerran, ja miehelle ehkä vielä suuhoitoa tuossa illan mittaan, jos ei juo liikaa.
Tarkoitus oli mutta mies on koko päivän keskittynyt vain itseensä että en taida viitsiä. Jatkakoot samalla linjalla yön yli kerta ei oma perhe kiinnosta.
Viimeksi tässä "suhteessa" harrasteltu yhdessä lokakuun alussa ja mies lähti omille menoilleen hetko sitten. Eli ei, ei tänäänkään. Ehkäpä ensi vuonna saan edes joltain. :)
N41
Olen viimeiset 11 vuotta tehnyt niin, että seksi alkaa kuluvan vuoden aikana ja päättyy uuden vuoden aikana. Eli vastaus on kyllä ja pidemmän kaavan kautta.