Mammografiaseulonta Helsinki
Hei. Tietääkö joku, onko paperikirjeen lisäksi kutsu näkyvissä netissä jossain? En löydä maisasta ainakaan.
Kommentit (9)
Siinä paperikutsussa on näkyvillä henkilökohtainen koodisi, jolla voit muuttaa sinulle varattua aikaa netissä. Mulla koodi oli lähellä oikeata yläkulmaa.
Ei näy netissä yleisesti. Meilläpäin Terveystalo toteuttaa mammografiaseulonnat. Sinne omiin tietoihin pääsee henkilökohtaisella koodilla, joka on tullut siinä paperikirjeessä.
Voi pahus. Eli jos paperikirje on hukassa, mistään ei näy tietoa, milloin oma aika on?
AP
PS. Kiitos!
Vierailija kirjoitti:
Voi pahus. Eli jos paperikirje on hukassa, mistään ei näy tietoa, milloin oma aika on?
AP
PS. Kiitos!
Kysy joltain helsinkiläiseltä mikä taho toteuttaa mammografiaseulonnat Helsingissä ja soita sinne. Itse kävin täällä Joensuussa mammografiaseulonnassa viime viikolla. Mielestäni on tärkeä asia.
Hei, löysin!!! Kiitos teille! Googlaamalla löysin että synlab tekee ja pääsin pankkitunnuksilla omiin tietoihini! Jee! Ja aika on jo perjantaina!
AP
Luin vahingossa mummografiaseulanta.
En valitettavasti osaa auttaa, toivottavasti joku tietää.