Minulla oli eilen yhden illan suhde ilman kondomia. Tiedän että olen typerä, mutta mitä voi seurata
En ole ikinä ennen harrastanut tällaista. Olen tosi masentunut
Kommentit (38)
No testeihin nyt seuraavaksi ja elämä jatkuu
Nainen: raskaus std morkkis
Mies: std
Oletko hölmö? Mikä vaan sp-tauti, hiv, raskaus.
9 kuukauden päästä odottaa yllätys. Näet sitten.
18 vuotta vastuunkantoa. Tai aids. Tai klamydia. Tai sitten ei yhtään mitään. Testeihin voi mennä jos alkaa alapäässä vaikka eläintarha vilisemään.
Voit yhdeksän kuukauden kuluttua vaihtaa mammoista valituksen lapsivihamielisten suomalaisten haukkumiseen, kun ei ymmärretä mitä kaikkia erioikeuksia sinun tulee saada aina ilmaisista ravintolalounaista lähtien.
Riippuu oletko mies vai nainen... Muuten samat taudit (tavan spt, hiv, korona, apinarokko...) , mutta naiselle lisäksi raskaus.
Ei mitään. Joskus ei tule nainen raskaaksi, ei tule tauteja jne. Papakoe on kai naisilla joskus gynellä. Jos ei kummittele, kaikki on hyvin.
Huom se hiv ei näy varmuudella testeissä kuin vasta 6kk kuluttua. Jännittäviä odottamisia ;)
Olihan se tummaihoinen tai lähi idän mies?
No. Myöhäistä surra, kun on piimät maassa... ota opiksesi!
Testiin, katumuspilleri
sdfgdgdfg kirjoitti:
Kurkkukuppa on mahollinen
Kukkurukuu kurkkukuppa ilmaantuu
Voit saada tappavan taudin ylä tai alapäähän, taudin joka tapauksessa. Yläpää kantaa typeryyttäsi koko loppuelämän, kuin alapää samoin, se ei enää koskaan ole entisensä. Taudeista puhumattakaan.
Pidän itseäni kunnollisena ihmisenä, mutta olen ollut niin kauan ilman ja järkeni sumeni. Ap
Kondomia ei tarvi jollei harrasta yhdyntäseksiä
No perästä kuuluu.