Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ongelma fwb-miehen kanssa. Mies ei halua saada orgasmia seksissä

Vierailija
16.10.2022 |

Yhtäkkiä pamautti että on nyt päättänyt että ei enää halua orgasmia. Seksiä kyllä haluaa. Itseäni asia häiritsee. Jos seksi on muutenkin iso osa sitä miksi tapaamme, ja en saa siitä mitä haluan Haluan tuntea olevani haluttu että mies ei voi vastustaa minua tai tulemista kanssani. Se on vaan huikea hetki kun mies tulee. Nautinnosta otetaan iso osa pois. Ymmärtääkö kukaan?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
16.10.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ymmärrän täysin, enkä kyllä viihtyisi tuollaisessa seksisuhteessa jossa ei pääse kunnolla tyydyttämään toista ja näkemään sekä kuulemaan toisen nautintoa. Siitä lähtisi 50% seksin ihanuudesta.

Vierailija
2/5 |
16.10.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hmm, en minäkään aina halua saada orgasmia, mutta minun kohdallani se rajoittuu vain itsetyydytykseen, vaimon kanssa en ala himmailla. Jos mies on sitten vain hoksannut, että kun nautinto ja kiihotus loppuu orgasmiin kuin seinään, niin joskus voi olla ihan mukavaakin säästellä vähän ja säilyttää viretila.

Tietty jos tuota aina tekee eikä edes selvennä miksi, niin onhan se ehkä vähän tökeröä. Vaan eipä mun vaimokaan kyllä oikein meinaa ymmärtää, miksi en aina anna itselleni orgasmia tai viivytän sitä pitkään. Ei oikein selittämälläkään aukene, että mikä se ero on, kun hän on moniorgasminen ja minulla kaikki kiva lakkaa kerrasta kuin veitsellä leikaten.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
20.10.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan sama jos nainen ei saa orgasmia. Seksistä lähtee hohto. Mitä moninaisempi ja runsaampi orgasmikirjo naisella on, sitä parempaa seksiä ja tyytyväisempi nainen. M49

Vierailija
4/5 |
20.10.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joko hyväksyt tai et hyväksy. Hänellä on varmaankin toinenkin rauta tulessa ja säästelee orgasmeitaan niihin kertoihin. Onneksi on vain fwb-suhde.

Vierailija
5/5 |
20.10.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Epäilen että mies ei enää himoitse kiviaikaasi.Oletko lihava?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme kolme