Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mistä mahtaa johtua?

Jokumuu
11.05.2022 |

Kun välillä rakastellessa mies ei laukea millään. Aluksi muna on kova mutta siinä hinkuttaessa se pehmenee ettei sisällä pysy. Taas hieman kovenee kun sitä kiusailee mutta kohta taas on sellainen puoli veltto ettei mee sisälle. Lopuksi mies kyllä laukeaa kun ei anneta periksi mutta se kestää ja kestää munan välillä lerpsahtaessa.
Tämä on noin puoli vuotta kesnyt ilmiö. Ikää mulla 52 ja miehellä 55.
On tullut mueleen nyt että enkö enää kiihota miestäni 😩

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
11.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oiskohan kännissa?

Vierailija
2/4 |
11.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voi jumaleisson että on ongelmat

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
11.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

vinkuuko se oksus b rappua jos se johtuu siitä että puristusta ei ole toosassa ja tietää että tiukempaa olisi saatavilla kannaksen takana

kun imet siltä kassit tyhjiksi tuleeko sama efekti

Vierailija
4/4 |
11.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei mieskään ole kone, joka toimii aina ja joka kerta samalla tavalla. Stressi, väsymys jne voivat vaikuttaa asiaan ja iän myötä myös tilanne muuttuu. Onko seksinne aina samanlaista? Voisiko tunnelmaa saada kuumemmaksi, voisitko kiusoitella enemmän tai viedä miehen loppuun suulla, käsillä tai vaikka tisseilläsi?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi kolme