Miksi niin moni mies valmis satunnaiseen seksiin ilman kumia?
Itse olen muutamia yhdenillan juttuja harrastanut ja KUKAAN niistä miehistä ei ehdottanut itse kumin käyttöä kun kuulema en näytä tauteja tartuttavalta. Itse en tietenkään suostu seksiin ilman ehkäisyä.
Miksi mies on niin tyhmä? Ja ihan vinkkinä naiselle, joka epäilee miehensä pettämistä. Tautiriski on todella suuri.
Kommentit (8)
että luulevat
kaunis = puhdas = ei tarvi kumia
Jos on kuppa tai mikä lie, niin varmasti on koukkunenä ja kasvoissa syyliä joista kasvaa karvoja. Puhumattakaan toki siitä että hampaat ovat harvat.
Voisi joku mies itse vastata tähän?
mutta en oo halunnu kumia yhdenyön jutuissakaan, koska kumi tuntuu kammottavalta!! Tautien uhallakin. EHkäisy on kyllä aina ollut hoidossa. Yhdellä klamydialla olen selvinnyt ja sekin tuli vakipoikaystävältä, hän kun oli vahingossa lipsahtanut vieraaseen sänkyyn risteilyllä.. Mutta sattuuhan sitä kun kännissä sohataan, ei se meidän kummankaan maailmaa kaatanut..
ei ole se mies joka paljaalla yrittää päästä höyläämään vaan se nainen joka omaa tyhmyyttään paljaalla päästää panemaan!
että luulevat
kaunis = puhdas = ei tarvi kumia