Suihinotolle hinta?
Työpaikallani on paljon ulkomaalaisia nuoria naisia. Ajattelin kysyä, mikä olisi hyvä hinta suihinotosta?
Kommentit (12)
Meinaatko kumilla vai ilman, pitääkö niellä?
Takarivissä 20 e. Toinen Ja kolmaskerta ! Käteen suoritus ..
Ehdotin joskus luokalla olleelle tytölle seksiä, ehdotin 500 euroa.
Ei suostunut, oltiin toki silloin jo aikuisia, että menettäisin hänelle poikuuteni. Ei ollut myytävissä.
Oli juuri eronnut 29-vuotias nainen, joten ajattelin iskeä väliin, mutta olikin jo muka seurustelemassa sejuraavan miehen kanssa. Ei kelvannut seksi, ei edes vaikka olisi täysin salaista seksiä ja rahalla.
Kondomilla.
On miehiä joille voisin maksaa jos ssisin ottaa suihin heiltä. Jos mies on muuten ihan OK, niin varmaan pari sataa ottaisin ehdottoman vaitiolovelvollisuuden kanssa. Jos mies ei ole edes OK, niin ei ole mitään hintaa, että suostuisiin. Tai miljoonasta suostuisin varmaan miltä tahansa ällötykseltäkin ottamaan suihin.
Markkinahinta ammattilaiselta on 50-70eur kortsun kanssa. Satasella saa jo pannakin pikaisesti. Viiskymppiä lisää niin lähtee kortsu suikkarista tai saat laittaa kakkoseen.
Lähde : RE
Vierailija kirjoitti:
5milj. €, hampailla.
Miljandööri masokisteille just hyvä. Saako laueta verisellä kullilla hampaiden taakse tuohon hintaa, vai tuleeko toiset 5milj.
Vierailija kirjoitti:
Markkinahinta ammattilaiselta on 50-70eur kortsun kanssa. Satasella saa jo pannakin pikaisesti. Viiskymppiä lisää niin lähtee kortsu suikkarista tai saat laittaa kakkoseen.
Lähde : RE
Täällä harrastelija pyytää jo 70€ autossa kumin kanssa imuista. En ole innostunut.
Kerro toki, kun saat selville.