Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

pitäskö pistää miehen pää sekaisin :)

Vierailija
15.08.2009 |

tiedän että on minuun silmittömän rakastunut. tavallaan jätin hänet ja hän tuossa illalla toivotteli kaikkea hyvää elämässä jne :D laittaisinkohan yöksi tekstarin että hyvää yötä kauniita unia ja pusi pusi :)



rakastan kyllä miestä tavallani muttei meidän elosta yhdessä mahda tulla mitään

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
15.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

tiedän että on minuun silmittömän rakastunut. tavallaan jätin hänet ja hän tuossa illalla toivotteli kaikkea hyvää elämässä jne :D laittaisinkohan yöksi tekstarin että hyvää yötä kauniita unia ja pusi pusi :) rakastan kyllä miestä tavallani muttei meidän elosta yhdessä mahda tulla mitään

Ei kannata antaa turhia toiveita yhteisestä tulevaisuudesta jos sitä ei ole. Jos yhtään välität niin älä kiusaa!

Vierailija
2/5 |
15.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

laita yöllä jos on säälipanolla niin häiritset vaan turhia. laita aamulla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
15.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

...kuulostat keskenkasvuselta kakaralta.

Vierailija
4/5 |
15.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ilkeä ja keskenkasvuinen. sitä tuo raukka vain rakastaa eniten

Vierailija
5/5 |
15.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

hymiö otsikon perässä.

Hyi, oletpa kylmä ihminen.

Jos hän vielä on sinuun kovastikin rakastunut, miksi ihmeessä laittaisit suolaa haavaan? Ajattele, jos itse olisin tuossa tilanteessa. Huh huh, mietis ihminen - onko sinulle tunteet ylipäänsä minkään arvoisia???

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi neljä