Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jännittää! Huomenna saadaan tietää hyväksyttiinkö meidän tarjous asunnosta...

Vierailija
20.09.2009 |

Tätä odottamisen tuskaa...

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
20.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mistäpäin tarjositte?



Me kun käytiin viime su näytössä, niin sieltä näytöstä oli tehty maanantaina 10 tarjousta! Ei varmaan mennyt edes pyyntihintaan vaan meni ylikin.

Vierailija
2/4 |
20.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

voitettiin just kilpa asunnosta, josta oli tullut 5 tarjousta. Tarjoottiin vain 6000 euroa alle pyyntihinnan. Ja ainakin välittäjän mukaan tarjoukset olivat tosi lähellä tosiaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
20.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

samalla hinnalla kuin muutkin, mutta siksi että ne pitivät meistä eniten kun me oltiin niiden mielestä kaikkein innostuneimpia heidän kodistaan. Emme siis tarjonneet euroakaan enemmän kuin muut.

Vierailija
4/4 |
20.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itsellä on niin tuoreessa muistissa toi jännitys 6kk:n takaa :) Annettiin myyjälle 24h aikaa vastata tarjoukseen ja voi sitä epätodellista oloa kun välittäjä soitti ja ilmoitti että tarjous on mennyt läpi! Nyt ollaan 3,5kk asuttu ja niin tykätään :)

Kerro huomenna täällä kuis män

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä yksi