Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vaimon toyboy

Mikke79
07.03.2021 |

Meillä tämä fantasia on viety ihan loppuun saakka. Aluksi asiaa nostettiin esiin seksin yhteydessä, alunperin tämä oli minun ideani, joka kiihotti kovin. Vaimo oli hiukan yllättynyt ehdotuksesta kokeilla toista miestä. Puhuttiin paljon asiasta viesteillä päivisin, käytiin läpi kuka voisi olla se mies ym ym. Ja sitten päätettiin toteuttaa aluksi niin, että vaimo kävi yksin miehen luona, ja tuli sieltä kotiin samana iltana. En aluksi hyväksynyt yön yli reissua, mutta pian vaimo sai sellaiseenkin luvan. Itselleni oli parasta, että saan olla mukana, ja katsoa samalla vaimoani silmiin, kun hän saa vierasta, ja tietysti haluan itse osallistua, mutta myös se että vaimo on kyläilemässä, ja minä odottelen kotona, on käsittämättömän kiihottavaa.
Tällä hetkellä vaimolla on pari toyboyta, jossa vierailee silloin tällöin, ja sitten meillä on pari miestä, jotka nauttii kolmenkivasta meidän kanssa. Ollaan myös päädytty erään nettisivun kautta myös isompiin kimppoihin, mutta ollaan huomattu että se ei ole meidän juttu.
Nyt reilu pari vuotta näitä juttuja takana, ja voin rehellisesti sanoa että on tehnyt hyvää meidän suhteelle. Luottamus on vahvistunut meidän välillä, mustasukkaisuutta on tietysti ollut ja sitä on opeteltu käsittelemään. Asioista puhutaan aina, kun on sille tarvetta, ja yhtään asiaa ei jätetä kesken käsittelemättä, mikäli jokin painaa. Mutta mahtavan lisäpotkun antanut meidän seksielämään, yhtään kokemusta en vaihtaisi pois.
Ja kyllä, minulla on lupa käydä yksin sopivan henkilön ollessa kyseessä, en vain ole vielä käyttänyt tätä mahdollisuutta, mutta vaimoni tuntuu olevan innoissaan siitä.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kahdeksan yksi