Eläkeläismiehet harrastivat haureutta
85 vuotias ja 73 vuotias tyydyttivät toisiaan Yrjönkadun uimahallissa.
Sillä lailla
Kommentit (13)
Kukahan pöhköpää meni ne käräyttämään? Pojat on poikia, ja leikkien pitäisi olla sallittuja!
Joku hetero tiukkapipo, joka käy homomiesten mestoissa.
Vierailija kirjoitti:
Kukahan pöhköpää meni ne käräyttämään? Pojat on poikia, ja leikkien pitäisi olla sallittuja!
Ehkei nyt sentään yleisessä saunassa!
Ihanaa että on elämässä iloja vielä seniori-iässä. Tosiaan aika tylsää että piti poliisit kutsua. ap
Hyviin tapoihin kuuluisi olla ryhtymättä tällaiseen julkisessa tilassa. Miehet tietenkin kuvittelivat saavansa olla "rauhassa", vaan joku osuikin paikalle. Se, kuinka viisasta on kertoa tilanteesta henkilökunnalle, onkin sitten itse kunkin päätettävissä.
Vanhat papat vähän keppostelee saunassa. Miksi siitä kukaan pahottaisi mieltään? Miksi sitä ei oteta iloisena asiana, että papparaisilla keho vielä toimii? Toki, sitä telakoitumista voi harrasta hieman yksityisemmin. Vaikka niillä alapää toimii, mutta ei ehkä toimi yläpää ja harkita enää?
Yrjönkadun uimahalleissa on niitä yksityisiä pukuhuoneita joissa on pyyhkeet valmiina ja virvokkeita.
Kuulemma siellä näkee saunassa seisokkeja.
Vierailija kirjoitti:
Kuulemma siellä näkee saunassa seisokkeja.
He hee, kerran oli 80v pappa vetänyt sinisiä pillereitä. 25cm seisokissa oli melkoinen näky.
Vierailija kirjoitti:
Kuulemma siellä näkee saunassa seisokkeja.
Kyllä näki ja koki ainakin männävuosina, useinkin. Itsekin "puuhastelin" ja olen edelleen iloinen siitä, etten jäänyt kiinni touhuistani. Sympatiani näille kypsään ikään ehtineille kärähtäneille!
Happy end