Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Sinä, joka ns "väännät" netissä ja twitterissä, kertoisitko millaista se on ja miksi teet sitä?

Vierailija
06.11.2020 |

Olen ihmetellyt että eikö siinä katkeroidu ja ala vihata? Eihän toisten mielipiteitä noin vain voi muuttaa, miksi on tärkeää että on aina samaa mieltä kun ihmiset ympärillä?
Eniten ihmettelen tuota että tehdään jopa pyyntöjä että tulkaa tekin riitelemään jos itse ei enää keksi sanomista kun on kaiken törkynsä jo suoltanut vastapuolelle ja toisella vielä enemmän sanottavaa tai vaikka ihan oikeita faktoideja joita ei pysty kumoaan?
Haluaisin tietää tästä ilmiöstä asiallisessa keskustelussa, en käytä twitteriä tai facea, herttinen sentään eihän kyllä mitenkään aika vielä tuollaiseenkaan riittäisi mutta tosiaan haluaisin kuulla että mikä siinä, joku ihana taisteluntuoksina vai viha jotain oman elämän asiaa kohtaan joka purkautuu tuntemattomille netissä?
Valaiskaa ilmiötä!

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi viisi