Mitä mieltä olette voiko 55+ mies käyttää kesäkuumalla mikroshortseja jos on muutoin vireä ja nuorekas
Kommentit (23)
Pidäthän sitten huolen ettei mitään vilahda, kuten lilaa karvakassia, josta joku eilen kirjoitti 😂
Tottakai voi! Mutta varmista, että shortsit ovat oikeasti mikrot eikä sellaiset puoleen reiteen ulottuvat hirvitykset.
Oikeissa mikroshortseissa lahkeen suun pitää olla riittävän väljä, että kivespussit pääsevät liikahtelemaan vapaasti ja istuessa tulevat hieman ulos lahkeesta.
Voit käyttää jos haluat viestiä olevasi kiinnostunut miehistä. "Vireys" tai "nuorekkuus" eivät liity asiaan.
Vanhenemisessa on se hyväpuoli, ettei kukaan enää katso eikä välitä, mitä sulla on päällä. T:Mummo
Juurikin näin. Keväisin kannattaa jo hyvissä ajoin alkaa tehdä mikroshortsitreeniä jossa vedellään kivespusseja alaspäin niin että ne roikkuvat miehekkäästi ja vilahtelevat houkuttelevasti lahkeesta.
Vierailija kirjoitti:
Voit käyttää jos haluat viestiä olevasi kiinnostunut miehistä. "Vireys" tai "nuorekkuus" eivät liity asiaan.
Näin.
Tottakai vaikka olisi millainen lyllerö. Vaikka pyllyshortseja. Se voimaannuttaa!!!
Tuskin olet nuorekas, mutta käytä ihmeessä.
Vierailija kirjoitti:
Juurikin näin. Keväisin kannattaa jo hyvissä ajoin alkaa tehdä mikroshortsitreeniä jossa vedellään kivespusseja alaspäin niin että ne roikkuvat miehekkäästi ja vilahtelevat houkuttelevasti lahkeesta.
Verkosta voi tilata painoja, jotka kiinnitetään kivespusseihin tehostamaan tuon treenin vaikutusta. Kuukaudessa saa jo ihan hyvän roikkuvuuden.
Nuo pitäisi lailla kieltää kaikilta, aivan kamalat kaikkien päällä.
Kuten kaikessa muussakin treenaamisessa toistojen määrä merkitsee paljon. Kun venyttämisen aloittaa jo huhtikuussa on huippukunnossa kesäsesongin alkaessa.
Mikrosortsit liitetään pedareihin ja h*nttehin. Sori.
Joissain kampaamoissa voi käydä vaalentamassa tai harmaannuttamassa karvoitusta niin että tulevat paremmin esiin. Tänä kesänä tosin punertava sävy on tullut takaisin muotiin.
Mikäs siinä, jos olet miesseuraa etsimässä.
Naisseuraa et niillä mikroshortseilla saa.
Niihin farkkumikroihin kannattaa myös yhdistää edestä solmittu paita niin että napakarvoitus näkyy. Jos siis on nuorekas.
Harmillisen vähän näitä miehillä enään näkyy, naisilla liikaakin, toivisin etten esim rullaportaissa joutuisi tuijottamaan perseen jakorajoja, mutta minkäs teet...
Vierailija kirjoitti:
Mikrosortsit liitetään pedareihin ja h*nttehin. Sori.
Ainoastaan omissa fantasioissasi kun pyörit siellä yksiössäsi vaipat jalassa ja helistin kädessä. Kuullostaa siltä, että sinulla on aika pienet kivekset.
Voi helv..... kun on ruman ja irstaan näköistä uimarannalle, kun jotkin nuoret naiset on uimarannalla sellaisissa housuissa, että persposket näkyy. Edessä on vain pieni läpykkä mikä juuri peittää pissi viivan.
Miesten uima-asu on suurentunut, kun niillä on yleensä on shortsit,
mutta nuo naiset, jotka haluaa esitellä pers kannikoitaan.
Sulla on oikeus sun kehoon ja tunteisiin. Ihan samoin kuin naiset voi käyttää kalsareita (leggingsejä) voit sä käyttää mikroshortseja. Kehopositiivisuus <3
Voi jos iso peenis.