Pika panoja
Harrastatteko usein pikapanoja? Meillä enemmän aamuisin mutta joskus keskellä päivää saatetaan esim vessassa nopeasti nussia. Vaimo ei tietenkään kerkeä tulla mutta ei ole tuntunut haittaavan. Miten muilla?
Kommentit (5)
Sopivasti harrastetaan. En itse saa joka kerta pikaisessa, mutta se toimii minulle vähintään esileikkinä omaan kivaan jos miehellä on kiire töihin tms. Joskus säästän niin, että miehen kanssa on lisää seksiä illalla, ainakin toinen pikainen. Positiivinen vaikutus mielialaan. :D
Joten jäänyt sellanen kuva että naiset ei niin paljon perusta kun pitää kuulema tyhjentää pää esin muista asioista että voisi edes ajatella. Pika en on itselleni sellanen esijuttu myöhemmin tapahtuvaan pidempi kestoiseen aktiin toki saatan vai tyydyttää naiseni pidemmän kaavan mukaan mutta itse en välttämään että halua.
Aamuisten pikapanojen lisäksi vaimo antaa aina silloin tällöin iltaisin pikasuikkareita kun tulen suihkusta. Sanaakaan ei siinä vaihdeta, kun hän vain työntää mut makkarin tuoliin istumaan, ja hoitelee muta. Hän on sen verran taitava, että siinä ei montaa minuuttia mene kun nalli napsahtaa.
Meillä ei poikasia harrasteta koska vaimo ei saa siitä mitään niin siten en saa minäkään ilmeisesti.
Kyllä on useasti näitä pikasia, jos esim mukulat yläkerrassa. Välillä kiskasen tilaisiuuden tullen muijalta pöksyä alas vaikka kesken ruuan laiton ja käsken sen verran pyllistämään, että saan pikaset. Joskus oikeen kiihottuneena saatan vaan runkata samaan tyyliin muijan pepulle, jos ei saa itse asiaa.