Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jos yh juttelee ystävällisesti, se ei tarkoita, että haluaa miehesi kanssa sänkyyn

Vierailija
15.03.2008 |

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä en missään nimessä haluaisi varattua miestä.

Vierailija
2/4 |
15.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai tulette juttelemaan melkein nenään kiinni? hmm.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

satu olemaan se kansainvälinen päivä. Ja silloinkaan en vieraita, vain tuttavamiehiä, jotka itsekin viettävät ko. päivää. ;)



Mulla ei ole kauhean suuri reviiri, en pistä pahakseni vaikka joku tulee miltei nenäkkäin juttelemaan. Itse yritän pitää sellaista kohteliasta väliä. Saatan kuitenkin jutella ystävättärieni miesten kanssa, ollaan jopa vietetty iltoja yhdessä (siis tietenkin ystävättäreni mukana) ja yksi näistä miehistä on nykyään pomoni.



En ole mikään musliminainen, voin jutella miesten kanssa.

Vierailija
4/4 |
15.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyse on nyt paljon muustakin, lähentelystä jopa ahdistelusta. Naapurini on jopa vilautellut miehelleni, tämän haluan unohtaa kokonaan.



Sinänsä tuo yh:na oleminen ei liity asiaan mitenkään. Sen nyt kumminkin mainitsin kun kyse on sinkkunaisesta jolla on lapsia.



Kaikki kunnioitus yh:ita kohtaan, olette niitä tosi naisia todellakin! :)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kolme yksi