Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pärjääkö miehet oikeasti Tinderissä?

Vierailija
26.11.2019 |

Mies, kerro itsestäsi ja Tinderistäsi.

Minun viimeisimpiä mätsejäni ovat olleet tutkija, lääkäri, näyttelijä, insinööri (AMK ehkä) ja jonkinsortin sosionomi. Yleisimpiä ovat varmaan jonkinsortin insinöörit. Pärjäävätkö näiden ammattien edustajat tinderissä hyvin?

Minulla ei ole profiilikuvaa, mutta jokseenkin huvittava profiiliteksti oli.

Nainen 33v

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
26.11.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pärjääkö siellä oikeasti kukaan, jos ei ole rehellinen? En ymmärrä miksi joku käyttää tuollaista vakoilusoftaa.

Vierailija
2/5 |
26.11.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Millä tavalla se on vakoilusofta?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
26.11.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

DI, 40V. Avioeron jälkeen aloin käyttämään Tinderiä ja nyt löytänyt sieltä useampia naisystäviä / seksikumppaneita. Ensin kokeilin e-kontaktia, mutta Tinder ollut paljon tehokkaampi.

Olen löytänyt Tinderistä 35-40-vuotiaita koulutettuja naisia. Hoikkia ja fiksuja, joilla 1-2 lasta. Hyviä kevytsuhteita ollut heidän kanssaan.

Vierailija
4/5 |
26.11.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miksi vain kevytsuhteita?

Vierailija
5/5 |
26.11.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Miksi vain kevytsuhteita?

Lapseni on luonani joka toinen viikko. Tällöin keskityn häneen. Joka toisella viikolla voin viettää aikaa naisystävän ja/tai kavereiden kanssa. Usein myös matkustan työssäni ulkomailla lapsivapaalla viikolla. Kevytsuhteet sopivat nykyiseen elämäntilanteeseen. Vierastan myös ajatusta uusperheestä, joten siksikään ei ole kiirettä vakaviin suhteisiin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi seitsemän