totaalinen turn off sängyssä:
tässä taannoin eräänä iltana mies vihdoin jaksoi panostaa minun nautintooni... no aikansa nuoltuaan siirtyi sormettamaan, ja silloin tein virheen. avasin silmäni ja katsoin mieheni ilmettä: haukottelua, ja muutenkin sen näköinen, että olisi mieluummin missä tahansa muualla. meni halut.
ei ole sen jälkeen edes tehnyt mieli seksiä...
meidän seksi elämään olisi huima plussa jose, jos saisin orgasmin miehen tekemänä edes kerran kahdessa kuukaudessa.
ei se omakiva miestä voita...
Kommentit (17)
Vierailija:
Jos näin on niin me ollaan todellinen friikkipariskunta, kun molemmat tykkää sekä antaa että saada. Eikä me oikeestaan paljon muuta enää tehdäkään.
Meillä onneksi mies on ihan innoissaan aina nuolemassa, mä saan välillä ihan toppuutella jos en itse ole suuseksituulella.
kanssa, eikä kukaan oikein tykkää suuseksistä...Oma mieheni tekee sitä välillä miellyttääkseen minua, mutta en itsekään oikein tykkää siitä nuolemisesta.
Vierailija:
kanssa, eikä kukaan oikein tykkää suuseksistä...Oma mieheni tekee sitä välillä miellyttääkseen minua, mutta en itsekään oikein tykkää siitä nuolemisesta.
Vierailija:
kanssa, eikä kukaan oikein tykkää suuseksistä...Oma mieheni tekee sitä välillä miellyttääkseen minua, mutta en itsekään oikein tykkää siitä nuolemisesta.
Mun kanssa jutelleet on hulluna pillun makuun. Ja tykkään muuten itekin ottaa enemmän naiselta suuhun kuin mieheltä.
toppuutella saa tosiaan kun joskus olisi kiva saada orgasmi jollain muullakin tavalla kuin nuolemalla...
Itse olen hyvin aktiivinen ja nykyinen mieheni ei vain pidä suuseksin antamisesta. Sääli sinänsä sillä aikoinaan se oli taivaallista.
olikohan tämän kirjoittajan hygienia niin huonolla tolalla tai pillun maku niin paha, että miehet jostain syystä antaneet tällaisen kuvan.
Vierailija:
Kyllä se on niin jos ei rakastelussa saa ei kukaan jaksa jatkuvaa lupsutusta. Ette rakasta miehiänne tai miehenne teitä, kunhan yrittävät vain itse saada.
sängyssä vaan ei kenenkään pidä tehdä mitään itselle vastenmielistä, vain toista miellyttääkseen. Muuten saattaisi mennä halut totaalisesti. Tämä vaan ilmoituksena niille, jotka alkavat säälittelemään ukkoani (joka olisi aivan vapaa lähtemään, jos ei sattuisi miellyttämään..).
Ihanko aikuisten oikeasti te nautitte jonkun perseen nuoleskelusta (yööks..)?? Anteeksi nyt vaan, ei pahalla,mutta en voi millään tajuta, eikö teitä esim. INHOTA yhtään ne maut, hajut, eritteet (joita varmasti on, vaikka kuinka olisi pesty).
Joutuuhan miehesikin sun pillulimojas lipomaan, siellä niitä eritteitä vasta onkin!
Kullin imeminen saa mut ainakin heti kiimaiseksi, mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Eikös täällä saa " ääneen" sanoa ajatuksiaan, vaan pitäisi vaan hymistellä ja hyssytellä " juu, se nuoleskelu on niiin ihanaa että.." , ettei vaan loukkaisi näiden nuoleskelijoiden herkkiä (epävarmoja?) tunteita.
Ja kuten jo totesin, niin ukkoni aivan VAPAAEHTOISESTI itse haluaa nuoleskella minun limojani, häntä ei siihen todellakaan kukaan pakota.
Onkohan tässä ketjussa taas teinit (tai sen tasolle jääneet) liikkeellä, kun pitää noin itseensä ottaa.
24.
Inhottaa ajatuskin. Mutta mun mies nuolee sitä ihan mielellään, ja ihanaa se on. Munaa on kiva ottaa suuhun, ei siinä olen mitään ylimääräsiä ulokkeita tai lerputtimia, jos ei nyt esinahkaa lueta mukaan, mutta sitäkään ei kaikilla ole. Mun miehellä on, mutta se onneksi pitää hygieniastaan huolta, niinkuin minäkin. Mutta joo, jotenkin outoa ajatella että joku tykkää pillun nuolemisesta, tosin toki minä sen sallin siitä tykkääville, tuntuuhan se niin hyvälle minusta.
mutta ei missään tapauksessa keltä tahansa yhden yön jutulta
Jos näin on niin me ollaan todellinen friikkipariskunta, kun molemmat tykkää sekä antaa että saada. Eikä me oikeestaan paljon muuta enää tehdäkään.