Mikä saa sinut aamulla ylös sängystä ja odottamaan päivää innolla?
Minulla se asia on naiset. Tykkään katsella naisia ja flirttailla heille ja jutella. Se on minulle elämän virtalähde.
M36
Kommentit (14)
Perhe se on minulle maailman tärkein asia. Olen äärinmäisen kiitollinen lapsistani ja miehestäni.
Iloiset suloiset lapset jotka heräävät aikaisin pirteinä kuin peipposet!
Ap:n kanssa muuten samaa mieltä, paitsi miehet. Jos on työpaikalla ihastusta ilmassa, on mukava mennä töihin. Tällä hetkellä ei ole ihastusta, ja on tylsää olla töissä.
Aamukahvi on ensimmäisenä mielessä. Mutta arkiaamuisin motivoi työ ja yksi työkaveri, viikonloppuisin viikonlopun rennot suunnitelmat ja aika perheen kanssa.
Arkena se, että, kun herään ja olen kettuuntunut jo valmiiksi, niin kohta kuitenkin muistan, että ainiin, mulle maksetaan tästä paskasta eikä enää tunnu niin pahalta.
Se, että saa olla rauhassa koko päivän.
Työhön meno saa minut nousemaan aamulla sängystä, mutta odotan innolla päivässä sitä hetkeä kun työpäivä päättyy.
Viimeksi varmaan Joulupukin tulo. Kolmisenkymmentä vuotta sitten.
Aamukahvi