Masturboin joka päivä monta kertaa ja katson erittäin mielenkiintoista pornoa. Tarvitsen naista vain toteuteettakseni unelmani.
On erittäin kiihoittavaa katsoa varattua naista saavan isoa munaa. Minulla on iso muna ja olisi todella kivaa toteuttaa näitä unelmia naisen kanssa. Varatut naiset ovat kyllä kiihoittavia mutta ei välttämättä oikea ratkaisu toteutaakseen näitä unelmia.
Kommentit (8)
Vierailija kirjoitti:
Höh, kun pitää olla varattu.... Kelpais vapaallekin.
Joo.
Miten iso sulla on ja oletko itse varattu?
Kun jatkat samaan malliin niinei sun vehkeestäs naisille iloa ole. Tyydy siis omaan käteen loppuikä.
Sehän on mitä suurin ilmastoteko kun hyväilee nahkamakkaraa kotijakkaralla , muutenhan sitä juostas ohta hiessä ikean kehitysmaa kertakäyttötaloutta kasvattamassa , orgasmi vaihtuu , hikeen.
Aika kovaa kyytiä saa emännät antaa että oman laatuajan voittaa, ainakaan se perinteinen patjanpaino jätetään väliin.
Vierailija kirjoitti:
Miten iso sulla on ja oletko itse varattu?
Maksimin keskiverron pituus ja sopivan paksu. En ole varattu. Ei minulla mitään jättiläis kalua ole. En ole mitannut.
Sopivan kokoinen jotta saisin löysälle naiselle kuin naiselle orgasmin.
Ei minua kiinnosta varatut paitsi pornossa. Tänään masturboin viimisen kerran ja nyt pidän taukoa masturboimisesta.
Vierailija kirjoitti:
Kun jatkat samaan malliin niinei sun vehkeestäs naisille iloa ole. Tyydy siis omaan käteen loppuikä.
En taatusti jatka kädelläni loppu elämän, ne on vain ajanjaksoja ilman naista. Onko nykyään naisilla joku määritelmä että jos käyttää kättä niin joutuu tyytyä käteen loppu elämän?
Täällä on sairaita ketjuja naisilta jostain fistauksesta mikä on sekopäinen seksuaalinen suuntaus.
Höh, kun pitää olla varattu.... Kelpais vapaallekin.