Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Millä saarella Kanarialla on " kalapuisto" ,

Vierailija
19.03.2008 |

jossa on ainakin hai altaassa ja se näkyy jalkojen alla?



Tämä siis nelivuotiaan kuvaus jostakin ihan upeasta paikasta, jossa kaveri oli käynyt hiihtolomalla. Se hai kiinnostaa, ja siellä oli ollut uima-allaskin!



Suunnittelemme siis matkaa johonkin ihan tavanomaiseen perhelomakohteeseen - ei ole käyty missään, joten tuo lapsen unelmapaikka voisi olla ihan hyvä.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
19.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lieneekö sitä tarkoittanut..

Los giganttesissa pääsi laivaretkelle sellasella laivalla jossa oli lasipohja. Eli näki haita jalkojen alla.

Vierailija
2/4 |
19.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuo laivaretki kuulostaa kuvaukseen sopivalta. Tämän vinkin turvin on hyvä lähteä googlettamaan. Kiitos vielä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
19.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Puerto de la Cruzissa on eläinpuisto Loro Parque, jossa on iso akvaario missä kuljetaan läpinäkyvää tunnelia pitkin. Siellä näkyy hai, mutta se ei ole jalkojen alla vaan pään yläpuolella. Puistossa on paljon nähtävää, oikein lasten unelmakohde - käymme usein Teneriffalla, ja tuonne on joka kerta päästävä.

Aquapark on vesipuisto, jossa toivottavasti ei törmää haihin.

Vierailija
4/4 |
19.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

siellä näkee delfiinejä ja valaita, jotka nekin kiinnostavat kyllä!



Loro parque saattaa olla se ihmemaa, vilkaisenpa sitäkin.



Kiitos taas.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kaksi kuusi