Ihana kehopositiivinen Lizzo
https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000006171307.html
Mahtava laulaja. Meillä on Alma joka on lähes yhtä kehopositiivinen. Lizzo kantaa kilonsa ylpeydellä eikä pyytele anteeksi vaan antaa palaa!
Kommentit (17)
Naurattaa kun Suomessa kehopositiivisuus on saanut jotenkin nolon maineen. Lizzo näyttää heille mistä kana pissii.
Ihana-sana ei mahdu edes samalle planeetalle tämän ällötyksen kanssa.
Vierailija kirjoitti:
Naurattaa kun Suomessa kehopositiivisuus on saanut jotenkin nolon maineen. Lizzo näyttää heille mistä kana pissii.
Alusvaatteissa ja lähes alasti julkisissa tiloissa esiintyminen ei ole kehopositiivisuutta vaan ihan silkkaa typeryyttä ja huomionhakua. Lizzon musiikista tykkään ja vaikuttaa muuten ihan mukavalta ihmiseltä, mutta jotain rajaa nyt kuitenkin.
Eiköhän tämäkin mätisäkki ole jo aiheena loppuun käsitelty. Mädäntykööt tykönään rauhassa.
Kintahista puuttuu peukalon paikka!
Ihan nevahööd muija. Eikä kiinnosta tämänkään sensaationhakuisen ulostulon myötä yhtään sen enempää.
0/5. Törkeä pornoilija ja ällöttävä ihminen.
Vierailija kirjoitti:
Lizzo on ihana nainen!
On ihana joo. Haisee varmaan vanhalle tissihielle ja läskipoimujen väliin härskiintyneelle silsakarstalle. Hyi hitto.
Aivan sanoinkuvaamattoman järkyttävä ihmisoletettu!
Oliskohan arvon räppärillä jo riittävästi paalua käydä hinaamassa nuo putkitissit polvitaipeiden tasolta edes vyötärön korkeudelle?
Alma on Miss Universum tuohon mustaan ihravuoreen verrattuna.
Tässä upea biisi Lizzolta