Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Amerikassa mies elättää vaimon, kun se löytää uuden naisen, eroa mieluummin se hävittää vaimon koska ei ole varaa elättää kahta naista

Vierailija
29.06.2019 |

Takapajuinen so vin is ti nen järjestelmä ei ole miestenkään etu, mutta eihän USAssa tavata järkeä käyttää muutoinkaan.
Ajatelkaa nyt, mies on elatusvelvollinen ex-vaimoa kohtaan. Lol. Nyt ei siis puhuta lapsista vaan ihan aikuisista ihmisistä.
Eipä ihme että tulee halvemmaksi m u rh ata rouva kuin ottaa ero.

Ketään tollanen takapajuinen so vin is mi siis hyödyttää, kun siitä luomakunnan kruunu itsekin joutuu maksamaan ensin rahalla ja sitten vankilatuomiolla.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
29.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

No mutta tottakai. Ykskään amerikkalainen ei tee töitä/opiskele ja koko ajan on miehet niitä murhailemassa. Löysitkö tiedon ihan ite netistä vai mistä moinen aivopieru syntyi?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän neljä kuusi