Mies ei jaksa nuolla tarvittavan kauan
Uusi miesystävä on mielestäni laiska. Sanoo, ettei kuulemma jaksa nuolla minua niin kauan kuin tarvitsisin ja hänen kyllä pitäisi päästä panemaan mahdollisimman nopeasti kun alamme harrastamaan seksiä. Ei kuitenkaan halua, että käyttäisimme seksissä dildoa, jolloin minäkin tulisin varmasti.
Miten saada miehen kaaliin, ettei tämä nyt riitä ja hänen on parempi alkaa panostamaan myös minuun?
Kommentit (5)
Pöljä mikä pöljä. Jollain tavalla se nainen on lämmitettävä että pääsee hommiin, sen kun tajuaa niin on jo pitkällä. Ja mikä sen kiihottavampaa kuin lämmitellä sitä rouvaansa?
Seksin tarkoitus on panna nainen tiineeksi! Naista ei ole tarkoitus kuunnella. Kaikki muu on utopiaa!
Lupaa ottaa suihin laukeamiseen saakka kunhan hän on nuollut sinut perille?
Älä päästä yhdyntään, ennen kuin on nuollut riittävästi?
Jatkakaa hyväilyjä pidempään ennen nuolemista, jolloin pääset perille nopeammin nuollessa?
Hän on vaan se tyyppi, jolle on vaan tärkeää oma tyydytys ja sinä oot alusta. Ei kai siinä auta kun keskustella aiheesta ja jos ei muutu niin ei se tule muuttumaan myöhemminki.
Miehet nyt oikeesti. Jos nainen ei ole kunnolla kostea niin se yhdyntä on epämiellyttävä ja voi olla kivulias.
Ja onko muilla vastaavia kokemuksia?
Miehet, onko tässä jotain jota en hiffaa vai onko äijä tosiaankin vain laiska ja itsekeskeinen?
Ap