Silikoniprinsessat Lola & Martina...
Voi että kun meidän pienessä Suomessa on nyt kaksi eroottista tyttöjen tanssiryhmää niin pitää toisiaan kommentoida. Kumpikin nainen on yritteliäs bisnesleidi, jolle nostan hattua, mutta onko mitään vanhakantaisempaa kuin toisen mollaaminen - kaatuu vaan molempien bisnekset!!
Ootteko muuten katsoneet niitä esityksiä? Huhhei.
Kommentit (4)
vai onko todella noin pikkusieluista, että ei mahdu samalle reviirille kahta ryhmää.
Vai oliko Lolalla vain tavoite saada omalle ryhmälleenkin mainosta " kohulla" , kun näytti siltä, että vain missien ryhmä on esillä.
Tyhmältä kuulostaa, mutta ei ole heidän kannaltaan tyhmää, jos arvostelemalla saa rahaa (bisnes kasvaa)? On siinä elämäntehtävää, olla lööpeissä esillä.
mutta lolan naikkosilla oli ainakin seiskan kuvissa aivan kauheat vaatteet päällään! todella sutturamaiset! eikä ne edes olleet kauniita!
onko näille tän sortin ryhmille oikeesti menekkiä!!?? =O tai no, ehkä jossain tallinnan laivalla kun ukot hieman ottaa viinaa niin katseleehan ne mielellään tollasia bimbo-esityksiä... ?
Kyllä Martinan esitys on moninverroin tyylikkäämpi.