Te jotka tilasitte netistä muumimukin..
...saitteko tilausvahvistuksen ja onko teille ilmotettu että se on jo postitettu??
Kommentit (15)
Ei ole tullut. Sain tilausta tehdessä vahvistuksen, kiitos ..., tilauksesi on vastaanotettu. Tilausvahvistus sähköpostitse ei ole tullut. Onkohan tilaus onnistunut?
Mulle tuli sähköpostiin vahvistus että on vastaanotettu mutta ei ole lähetetty, tai ainakaan ilmotusta lähetyksestä ei ole tullut. Ei ole iittala vastannut kyselyynkään :(
Sain tilausvahvistuksen 2 tilaukseen.
Tilaus 1: 4 mukia, vauhvistus tuli sähköpostiin. Sen jälkeen ei ole tullut mitään.
Tilaus 2: 2 mukia, vahvistus tuli sähköpostiin, sitten tuli ilmoitus toimituksesta ja tänään noudin mukit postista.
Erikoista sinällään koska 4mukin tilaus oli tehty aiemmin. Ja nyt jännitän että tuleeko nämä 4 vielä joskus toimitukseen. Tilausvahvistukset ovat identtiset (paitsi mukien määrä)
Tuli aamupäivällä ilmoitus että paketti matkalla. Sisko tilas kans itelleen ja sille on tullu kyllä tilausvahvistus mutta ei mitään viestiä lähetyksestä.
Huutiksen ja torin ilmoitukset räjähtää käsiin, kun vielä postissa tulevat muumimukit tulee pienellä viiveellä myyntiin :D
Muita, joille ei ole tullut tilausvahvistusta sähköpostiin?
Tilausvahvistus tuli sähköpostiin, mutta toimitusvahvistusta tai minkäänlaista ilmoitusta toimituksesta ei vielä ole tullut.
Tilausvahvistus tuli vasta eilen perjantaina s.postiin ja siinä sanoivat, että tuotteita pakataan ja tulee ilmoitus kun lähettävät.
Tilausvahvistus tuli yöllä muutaman tunnin päästä ostosta. Mitään muuta tietoa ei ole tullut.
Kyllä tuli jo!