Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Näytille kolmen viikon seurustelun jälkeen?

Vierailija
03.08.2018 |

Mitäs av-palsta on mieltä, että mies otti ja vei minut näytille kolmen viikon seurustelun ja noin 1,5kk tuntemisen jälkeen? Ikää meillä molemmilla on noin 30 vuotta ja sinkkuutta takana noin vuosi. Perheen vastaanotto oli ihana ja mies kertoi että olen vasta kolmas joka edes esitellään vanhemmille.

Itse olen tottunut tutustumaan rauhassa ja vienyt miehet näytille ehkä puolen vuoden tuntemisen jälkeen. Olen halunnut katsoa, että jutusta todella on johonkin.

Mies puolestaan haluaa olla jatkuvasti yhdessä, tekstarit lentelee ja koko ajan hän keksii yhteistä tekemistä. Olen nähnyt perheen lisäksi muuta sukua ja kavereita. Tämä koko aika ollaan oltu todella tiiviisti yhdessä ja mies haluaa osallistua kaikkeen mitä teen. Yöt on nukuttu yhdessä ja miniloma kylpylään ehditty tekemään. Jopa lapset hän otti heti puheeksi kolmansilla deiteillä, minkä toisaalta ymmärränkin.

Onkohan normaalia vai olenko itse jotenkin hidas ja liian varovainen? Olen tottunut itse olemaan aktiivisempi osapuoli.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä seitsemän seitsemän