Toisen keskustelun takia.
Pohdin omaa ja naisen kylppärin tuotemäärää. Ollaan siis yhdessä ja molemmilla omat asunnot. Siinä on ihan huima ero mikä määrä aineita. Mulla on hiustenpesu ainetta, saippuaa, hammastahnaa ja pyykkipulveria. Niin ja suihketta kainaloon. En jaksa edes luetella mitä kaikkea naisen kylppäristä löytyy. Hitto mä en edes tiedä mitä osa niistä tököteistä on saati mihin tarkoitukseen.
Kommentit (4)
Vierailija kirjoitti:
Niissä purkeissa lukee mitä niissä on
Varmaan lukeekin, en vain ole lukenut. Niillä määrillä voiteita mitä häneltäkin löytyy luulisi ryppyjen juoksevan karkuun. Ehkä naisen hiukset tarvii sen vähintään puolenkymmentä eri shamppoota? + Ne lukuisat hoitoaineet. Pitää varmaan käydä puhumassa hänelle palkankorotus että riittää raukalla rahaa ruokaankin. Meinaan sitä tavaraa iholle ja hiuksiin on loputtomasti.
On vaan niin ihana ostella kaikkea hyväntuoksuista hömppää. Usein niissä väitetään vielä että kaunistavat käyttäjäänsä. Naiset on kyllä hyvin valjastettu kulutusjuhlan vetovastuuseen.
Kyllä miehetkin käyttää kangasnaamiota ja kuorintoja ja partaan erilaisia tuotteita. Niistä ei vaan saunailloissa puhuta, koska ei ole miehekästä.
Niissä purkeissa lukee mitä niissä on