Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olen tavannut miehen..

Vierailija
03.02.2018 |

Netissä!mies on johtaja ja koulutus jne huippua.Älykäs ja erittäin hurmaava ja joka päivä pitää yhteyttä..olen muutaman viikon häntä tavannut pari kertaa.Itse olen alempi koulutettu..voiko mies olla vakavissaan kanssani..hän on minua vajaa kymmenen vuotta vanhempi.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
03.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehille naisen koulutus tai taloudellinen tilanne eivät juuri merkitse. Sen sijaan nuoruus, ulkonäkö ja mukava luonne ovat arvossaan.

Vierailija
2/5 |
03.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taitaa olla provo? Mutta joo miehelle ei naisen koulutus merkkaa mitää, luonne on tärkein. Naiset taas juoksee miesten rahojen perässä. Tässä suhteessa naiset ja miehet etsii ihan erilaista ihmistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
03.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Haluu vaan sulta pesää ja siirtyy seuraavaan, kunhan parempi osuu kohdalle

Vierailija
4/5 |
03.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Totta kai voi olla vakavissaan!

Kannattaa kuitenkin muistaa olla varovainen. Monesti jos miehellä on paljon resursseja, valtaa ja statusta ja etsii naista jolla on näitä kaikkia vähän, siinä vaan hyväksikäyttäjä etsii helppoa uhria. Jos näkyy mitään oireita vallankäytöstä tai muusta, ehkä et haluakaan vangiksi suhteeseen.

Vierailija
5/5 |
03.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli miehet eivät laske arvoa niin paljoa naisen koulutukselle vaan enemmän luonteelle?ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kahdeksan kuusi