Nainen joka kaipaa mieheltään tukea, hellyyttä, silittelyä ja lohduttamista on säälittävä
Vahva ja itsenäinen nainen itkee itkunsa yksin ja pärjää vaikka hammasta purren. On tasa-arvon vastaista, jos nainen myöntää tarvitsevansa miehen apua.
Miehet eivät edes pidä herkistä ja feminiinisistä naisista vaan kypsistä naisista jotka ovat hyviä johtajia ja viileitä viettelijättäriä.
Kommentit (7)
Miksi teit taas saman aloituksen? Minusta se on vähän säälittävää.
Ap on läski ja ikäloppu femme fatale, jonka mies vaihtoi herkkään nuoreen söpöläiseen.
Vahva nainen ällöttää miehiä. Naisen tulee olla naisellisen heikko, hoikka, kaunis, tehdä kotityöt ja olla hyvä vaimo miehelleen.
Mitään räväkkää matamia ei normaali mies kaipaa.
Vierailija kirjoitti:
Vahva nainen ällöttää miehiä. Naisen tulee olla naisellisen heikko, hoikka, kaunis, tehdä kotityöt ja olla hyvä vaimo miehelleen.
Mitään räväkkää matamia ei normaali mies kaipaa.
Normaali=tyhmä=tylsä. Ei kiitos. Itse älykkäänä korkeasti koulutettuna hopeakettuna kiinnostun kyllä vähintäänkin yhtä älykkäistä, kunnianhimoisista ja jopa hieman "kovistakin" alfanaaraista. Life is a game, play it hard or go home, bitch.
Vaihda levyä AP. Tämäkin teema sulla toistuu viikosta toiseen.
Vahvat naiset ei itke.
Säälittävintä kaikesta on se, että sitten vielä vastailee itselleen useina sivupersoonina. Hanki elämä.
Asia selvä.