Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ehkä tällä hetkellä suomen kovin jätkä?

Vierailija
08.12.2017 |

Avokki tuossa napisi jotain. En oikeasti jaksanut kiinostua kun asia ei mitenkään liittynyt seksiin. Mistä lie puhui niin laitoin pystyssä olevan munan eteen ja kysyin kumpi meistä tekee tuolle jotain? Ensinnäkin nalkutus loppui, vähän koski ja riisui ihan muakin yllättävällä nopeudella. En ole aikaisemmin nähnyt että neito saa alle minuutissa ilman alkulämmittelyä.

Käytin tilannetta hyväksi ja sain nuolemaan/imemään munan puhtaaksi käytön jälkeen. Tietää muuten ihan kaikki mitä tänne kirjoittelen kun ei kuulu tapoihin salailla mitään. Pari kertaa on puhuttu pitäskö kuvata kun seksi on oikeasti hyvää. Kumpikaan ei vain halua näyttää naamaa.

Jos kuvattaisi niin huonoinkin kuvaus saisi huomiota. Mieti pervo ja aika suostuva nainen. Semmoinen yhdistelmä että itsekkin saattaisin katsoa? Painotan että naisen saan tekemään ihan mitä pieneen mieleen juolahtaa. Se on pahimmillaan aika hurjaa. Kuitenkin tekee kaiken just oikeasta syystä, rehellisestä halusta.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kolme kaksi